Apie įmonę

UAB „ALGRIDA", kaip baldų projektuotojai ir gamintojai, Lietuvos  baldų rinkoje dirba nuo  2004 m. Dirbdami mes visuomet stengiamės suprasti kliento poreikius, panaudojant visą sukauptą ilgametę patirtį bei žinias projektuojant darbo erdves, pritaikant šiandieniniams  ergonomikos, dizaino bei interjero reikalavimams. Mūsų darbo metodas – kompleksinis, kadangi įmonės specialistai atlieka visus projektavimo, konstravimo, derinimo, gamybos,  tiekimo, montavimo bei priežiūros darbus.

Visi baldai yra gaminami iš aukštos kokybės  MDP bei MDF plokščių, atitinkančių ISO standartus, kuriuos naudoja dauguma Europos šalių baldų gamintojų, o taip pat naudojamas medžio masyvas, metalai, plastikas, stiklas. Platus spalvų bei atspalvių spektras leidžia dizaineriui pritaikyti baldus prie pačių moderniausių ir klasikinių interjerų. Baldai projektuojami atsižvelgiant į kiekvieno kliento pageidavimus, poreikius ir, kas šiuo laikmečiu svarbu, finansines galimybes.

UAB "Algrida" turi  didelę patirtį kuriant bei gaminant nestandartinius baldus, kurie gali suteikti savitą stilių bei jaukumą Jūsų biure, parduotuvėje, kavinėje, sandėlyje. Taip pat Jums galime pasiūlyti ir modulinių baldų sistemą, kuri pasižymi plačiu ergonominių stalviršių bei jų jungčių pasirinkimu ir  panaudojimu įprastoms darbo vietoms, priimamiesiems, konferencijų salėms, vadovų kabinetams. Patogūs priedai formuojant individualias darbo vietas – lentynėlės dokumentams, vaizduokliams, klaviatūroms ,o taip pat sienelės, antstaliai , įvairaus aukščio ir pločio spintos, lentynos – leis optimaliai išnaudoti Jūsų biuro erdves. Mūsų pagaminti baldai pasižymi funkcionalumu, universalumu, individualumu ir patikimumu.

Vizija

Tapti žinoma ir gerbiama baldų gamybos įmone ne tik Lietuvos, bet ir užsienio rinkose.

Misija

Kurti ir gaminti šiuolaikiškus, aukštos kokybės baldus .Rūpintis savo klientų ir verslo partnerių gerove .Būti socialiai atsakinga ir patikima įmone.

Tikslas

Mūsų tikslas yra kurti patogius, modernius, šiuolaikiškus baldus. Manome, kad pagamintas baldas turi papildyti erdves ir suteikti joms savitumą ar išskirtinį akcentą, o ne būti kliuviniu.

 

Įmonė glaudžiai bendradarbiauja su architektais, dizaino specialistais, baldų gamintojais bei žaliavų tiekėjais.

Įmonėje suprojektuotus ir pagamintus baldus  pasirinko ir puikiai įvertino:

Lietuvos kūno kultūros ir sporto departamentas,  Kupiškio PASPC,  Vilniaus teritorinė muitinė, UAB „Utenos mėsa",  UAB „Biovela", AB „Lietuvos paštas",     AB „Lietuvos geležinkeliai, UAB „Dzūkijos pienas", UAB „Rokiškio sūris", SoDra Anykščių skyrius, UAB "Baltikums draudimas",  UAB "Industrijos garantas",  UAB „Hronas", UAB „Anykščių varis", Panevėžio ligoninė, UAB „Ikoda" ir daugelis kitų firmų bei įmonių.